Darkorbit Türkiye
Sayın Ziyaretçi.. Bu Sitede Daha İyi Gezebilmek ve Dolaşabilmek İçin Giriş Yapın yada Üye Olunuz..
Ben10 Alien Force Buton_uye_ol
Darkorbit Türkiye
Sayın Ziyaretçi.. Bu Sitede Daha İyi Gezebilmek ve Dolaşabilmek İçin Giriş Yapın yada Üye Olunuz..
Ben10 Alien Force Buton_uye_ol
Darkorbit Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkorbit Türkiye

Darkorbit İle İlgili Herşey !

İntroAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben10 Alien Force

2 posters
YazarMesaj
AtınıSevenKovboy
Site Kurucusu
Site Kurucusu
AtınıSevenKovboy

Cinsiyet Erkek
Rep Puanı : 7729
Rep Seviyesi : 149

Ben10 Alien Force Empty
MesajKonu: Ben10 Alien Force   Ben10 Alien Force Icon_minitime1Perş. Mart 18, 2010 3:38 pm

Ben 10: Alien Force american animasyon dizisidir.Yapımcısı Man of Action ( Duncan Rouleau, Joe Casey , Joe Kelly , ve Steven T. Seagle Oluşturduğu Grup), ve Cartoon Network stüdyoları tarafından yaratılan Ben 10 dizisinin devamı niteliğindedir. Dizi İlk kez 18 Nisan 2008'de yayınlanmıştır.2009`un Kasım ayında vizyona girmiştir. Çizgi film in yapımcıları ayrıca Ben 10: Alien Force nin tamamen bittikten sonra Ben 10: Evolution adlı yeni bir çizgidizinin de kısa bir süre sonra başlayacağını belirtmiştir. Dizi Amerika'da, 5 Mart 2010 tarihinde The Final Battle adlı iki kısımlık bölümle sona erecektir ve ardından Ben 10 Evoloutions başlıyacaktır.Ben 10 Alien Force Türkiye'de 18 ocak 2010 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır!.

Ben omnitrix kolundan çıkarıp normal bir hayat sürerken büyükbabasının kayboluşundan sonra tekrar takmıştır. Ama omnitrix çalıştırıldığında rengi mavi olur. Mavi renk omnitrix güncelenmesi demektir. Omnitrix yenilendikten sonra biraz daha küçülmüştür. Ama yepyeni uzaylılar gelmiştir. Eskiden uzaylılar omnitrix üzerinde resim halinde gözükürken şimdi uzaylılar omnitrix üzerinde hologram şeklinde belirtilir. Omnitrix bunun dışında Genuzaylısına dönüşen birini tekrar eski haline dönüştürebilir ve yeni omnitrix in bir yapay zekası vardır. (Kendine ait bir beyni vardır ve konuşabilir) Omnitrix içinde 1.000.903 uzaylı DNA sı vardır.Bu uzaylılar 10'luk gruplar halinde omnitrix in içindedir.Diğer 3 uzaylıda omnitrixin öceden DNA sını ele geçirdiği uzaylılardır.(BenVicktor,MumyaBen,KurtBen) Azmuth bu uzaylılardan çoğunluğunu üstün ırkın yokettiğini söylemiştir. Omnitrix içindeki DNA'lar sayesinde bunları geri getirebilirler.
Benjamin Tennyson:15 yaşındadır.Omnitrix'i yenilenmiştir.
Gwendolyne Tennyson:15 yaşındadır:Yepyeni ve çok güçlü büyüleri vardır.Bir anodittir.
Kevin Ethan Levin:16 yaşındadır:Dokunduğu her maddeyi emebilir.En büyük isteği, babası gibi tesisatçı olmaktır
Max Tennyson:66 yaşındadır.Sadece çok iyi dövüşmektedir
Julie Yamamoto:.15 yaşındadır.Ship adında evcil,galvanik bir uzaylısı vardır.Ben'e aşıktır
Carl Tennyson: Ben in babasıdır her zamanki gibi
Vilgaxamator: çok güçlüdür lazer atar gelişmiştir koruması vardır
Dna aliens(Gen Uzaylıları):Bir kimlik maskesiyle insana dönüşebilen,Yüksek Irk'ın emrinde balçık (yapışkan sarımsı bir madde) püskürten canavarlardır.
Highbreed(Üstün Irk):Evrende ki en zeki ve en gelişmiş tür olduğunu iddia eden çok güçlü uzaylılar. Evrende ilk tür onlardır. Saf kandandırlar. Dünyadaki bütün türleri yok edip evrende sadece kendileri yaşıyacaklardır.

Tesisatçılar

Ben Tennyson
Gwen Tennyson
Max Tennyson
Kevin Ethan Levin
Manny: Dört kol cinsi bir uzaylı.Eskiden Kevin ile iyi anlaşamazlardı.Helen'e aşıktır.
Helen: Şimşek hız cinsi bir uzaylı.Manny'e aşıktır. Pierce ile kardeştir.
Pierce: Kirpi'ye benzeyen bir uzaylıdır.Helen kardeşidir.
Cooper Daniels: Şişman,sarışın,mavi gözlü bir çocuktur.
Alan Albright: İstediği zaman ateş topuna dönüşebilir.

Not: Alıntıdır..
https://darkorbitfrm.benimforum.net
ShawnHBK
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
ShawnHBK

Cinsiyet Erkek
Rep Puanı : 4528
Rep Seviyesi : 64

Ben10 Alien Force Empty
MesajKonu: Geri: Ben10 Alien Force   Ben10 Alien Force Icon_minitime1Perş. Mart 18, 2010 3:48 pm

sağol
AtınıSevenKovboy
Site Kurucusu
Site Kurucusu
AtınıSevenKovboy

Cinsiyet Erkek
Rep Puanı : 7729
Rep Seviyesi : 149

Ben10 Alien Force Empty
MesajKonu: Geri: Ben10 Alien Force   Ben10 Alien Force Icon_minitime1Perş. Mart 18, 2010 3:49 pm

Birşey Değil
https://darkorbitfrm.benimforum.net

Ben10 Alien Force
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ben10 nedir
» ben10 u seslendirenler